Dodatki kluczem stylizacji

Często wybrany przez Ciebie komplet ubrań nie powoduje tego samego efektu, co w przypadku, gdy decydujesz się na dołożenie do stylizacji poszczególnych dodatków. Właśnie o nich chcielibyśmy dzisiaj pomówić i udowodnić, że stanowią one integralną część mody. Przekonaj się, które z nich powinnaś koniecznie posiadać w swojej garderobie, a zwłaszcza na sezon letni 2018.

Okulary przeciwsłoneczne

Pełnią nie tylko funkcję estetyczną, ale również sprawiają, że Twoje oczy mogą spokojnie odpocząć i zregenerować się w czasie bardziej słonecznych dni. Niestety promienie słonecznie nie do końca pozytywnie oddziałują na kondycję naszych oczu, a jest to z pewnością odczuwalne, gdy mamy prowadzić samochód lub przechodzić się po ulicach miast bez żadnej powłoki ochronnej na oczach. Wówczas pojawia się mrużenie oczu, a prze to w późniejszym czasie również ból głowy i ogólny dyskomfort.

Po co zatem tak się męczyć, skoro możesz zapobiegać podobnym sytuacjom? Wystarczy zakupić odpowiednią parę okularów przeciwsłonecznych, które według obecnych trendów najczęściej występują pod okrągłymi kształtami. Jednak podczas ich wyboru radzimy przymierzyć więcej różnych par, by móc ostatecznie zdecydować się na najlepiej podkreślające naszą urodę i zapewniające nam pełną swobodę widzenia. W tym przypadku okulary mogą występować także w wersji przeźroczystej z metalowymi oprawkami, gdzie nie muszą regulować żadnej wady – takie właśnie rozwiązania często widujemy na zdjęciach popularnych blogerek modowych i gwiazd.

Torebka to podstawa

Nie można raczej zaplanować żadnej stylizacji bez udziału torebki, które nie zakładamy na nasze ciało, a traktujemy właśnie jako najistotniejszy dodatek niezależnie od pory roku. Jednak latem warto postawić na kolorowe i bardziej żywe torebki w mniejszych lub większych wariantach, gdzie wybór zależy już wyłącznie od Twoich potrzeb i ilości rzeczy jakie nosisz w swojej torebce.

Ich różnorodność także pod względem kształtów i fasonów to najlepsza rzecz jaka mogła spotkać kobiety, ponieważ tylko wówczas zwiększają się szanse na znalezienie wymarzonej i upragnionej torebki, którą będziesz nosić na co dzień, na spotkania biznesowe czy podczas wyjścia na zakupy z koleżankami – wszędzie i zawsze to torebka może stanowić istotny dodatek, który zaakcentuje całość casualowej stylizacji.

Biżuteria

Ostatnią i równie oczywistą kwestią jest noszenie biżuterii, gdzie pewnie wiele kobiet decyduje się na użytkowanie jej codziennie, gdzie posiadają swoje ulubione i sentymentalne wisiorki, bransoletki czy kolczyki. Jednak od czasu do czasu warto nieco zaszaleć i zdecydować się na zmiany, które będą już bardziej widoczne, gdy przykładowo założysz długie i sznurkowane kolczyki w postaci kolorowych frędzli wraz z diamentami czy żłobieniami. Liczne bogate połączenia dają niesamowity efekt nawet dla najzwyklejszych stylizacji, które bez tych pięknych dodatków okazałyby się nudne i przeciętne.

Zostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *