Uniwersalne kolory w kobiecej garderobie

Garderoba każdej kobiety składa się nie tylko z uniwersalnych elementów, ale i kolorów. Co to oznacza? Wiele z nich bazuje na klasycznych wariantach, które sprawdzą się w różnych sytuacjach. Odcień danego ubrania również będzie uzupełnieniem stylizacji. Na jakie zatem kolory powinniśmy zwrócić uwagę?

Zimowa garderoba

Kobieca szafa zimą to niekiedy nie lada wyzwanie. Nie jest łatwo połączyć ze sobą każdego z elementów. W dodatku nie jest to proste, gdy chodzi o cięższe i cieplejsze ubrania. Z pewnością szafa powinna opierać się o klasyczne warianty – swetry, kurtki, płaszcze, bluzy oraz dodatki i obuwie. Wśród akcesoriów możemy zaliczyć wszelkiego rodzaju czapki, szaliki, rękawiczki, biżuterię, czy torebki oraz plecaki. Buty najlepiej te przeznaczone do zimowych warunków, a więc śniegowce, kozaki, botki, czy traperki. Zimowa garderoba to nie tylko jej dane elementy. Powinna składać się z wygodnych wariantów, które zapewnią komfort w każdej sytuacji oraz ciepło w chłodniejsze dni. Postawmy zatem na ubrania, które będą charakteryzować się stylem oraz zimową wygodą. Najczęściej kobiety stawiają przede wszystkim na połączenie swetrów z klasycznymi jeansami lub grubszymi spódnicami. To także wybór bluz damskich (krótszych, ale też i dłuższych) do każdego rodzaju stylizacji. Wszystko zwieńczone jest kurtką zimową oraz obuwie. Wybór pada zazwyczaj na śniegowce damskie lub traperki – są to często podobne buty, dzięki którym zimowa pogoda nie będzie nam straszna.

Jakie kolory powinny się znaleźć w szafie?

Przede wszystkim postawmy na basicowe ubrania. Basic to klasyczna odzież, która powinna znaleźć się w każdej garderobie. W parzę z nią to również pewne kolory. Stają się one nieodłącznym elementem tych wariantów odzieży. Jest to z pewnością czerń, biel i szarości. Do tego możemy dodać granat, brązy, czy beże. To odcienie, dzięki którym zawsze będziemy w stanie stworzyć daną stylizację. Dlatego to one uważane są za uniwersalne kolory w kobiecej garderobie. Jesteśmy w stanie dzięki nim stworzyć każdy możliwy styl. W dodatku sprawdzą się w stylizacjach na co dzień, jak i tych, które przeznaczone będą do bardziej formalnych sytuacji. Będziemy mogli także wiele elementów połączyć ze sobą. Nie będzie żadną trudności, aby stworzyć ubiór w doborze z intensywnymi barwami. Pastelowe kolory dobrze również przyjmują się praktycznie w każdym sezonie. W dodatku wśród okrycia wierzchniego w postaci kurtek królują metaliczne poświaty oraz kontrastujące barwy. W przypadku płaszczy to wciąż odcienie rudości oraz nude są najpopularniejsze. Obuwie pozostaje w klasycznej kolorystyce wspomnianej wyżej. Często na zimę intensywnych barw oraz połączeń szuka się najczęściej w dodatkach lub obecnie okryciu wierzchnim.

Zostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *