Jak farbować włosy henną?

Coraz więcej osób decyduje się na malowanie włosów henną i nic w tym dziwnego. Poza pozytywnym wpływem henny na kondycje włosów można spodziewać się spektakularnych efektów! Osoby, które zdecydowały się na farbowanie Henną Khadi, cieszą się nie tylko świetnym wyglądem, intensywnym kolorem, ale i blaskiem. Włosy wyglądają jak po najlepszym zabiegu w salonie fryzjerskim!

Henna Khadi – jaki efekt?

Wiele osób zastanawia się nad efektem włosów po nałożeniu Henny Khadi. Warto więc wiedzieć, że Henna nadaje włosom ognistego koloru, który nadaje koloru intensywnej miedzi z czerwonymi refleksami aż do mocnego mahoniu. Włosy są odżywione i pełne blasku, a intensywne działanie Henny pokrywa nawet siwe włosy.  Ponadto, przeznaczomna jest również dla osób z alergią.

Henna Khadi – rodzaje

W zależności od oczekiwać jakie mamy względem efektu, dobrać można różny kolor Henny. Szeroka oferta pozwala dopasować idealny odcień Henny Khadi do swoich włosów. Ziołowe farby do włosów występują w kolorze indygo, ciemny brąz, jasny brąz oraz orzechowy brąz. Rezultat widoczny na włosach zależny jest od czasu trzymania farby, dlatego przed przystąpieniem do malowania, warto dokładnie prześledzić instrukcję farbowania.

Jak przygotować hennę?

Aby przystąpić do farbowania włosów, należy przygotować odpowiednie proporcje Henny. W zależności od długości i gęstości włosów dobierzemy inną ilość Henny. Ziołowy proszek miesza się z wodą lub sokiem z cytryny do uzyskania jednolitej masy. Należy pamiętać, że masa powinna być gęsta, tak aby nie spływała z naszych włosów. Do rozrobienia masy, pomocnym sprzętem okazać się może mikser, który nie pozostawi żadnych grudek w naszej farbie.

Podsumowanie – czy warto farbować włosy Henną?

Jeśli jesteś zdecydowana na intensywny kolor włosów, warto postawić na Henne Khadi. Ognisty kolor podkreśla wyjątkową osobowość oraz nie niszczy włosów, a wręcz przeciwnie. Henna Khadi poprawia ich kondycję i sprawia, że włosy nabierają blasku i odżywienia.

Zostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *