Wiosenna stylizacja z dodatkami – co wybrać?

Akcesoria w wiosennych stylizacjach są niezwykle potrzebne, aby wzbogacić je o nowe barwy czy kroje. Na co zatem warto postawić? O wszystkich ciekawych dodatkach dowiesz się z poniższego wpisu.

Torebka czy plecak?

Najbardziej klasyczną i ważną częścią stylizacji każdej kobiety jest odpowiednia torebka. W zależności od sytuacji i okazji każda z kobiet ubiera inną jej wersję. Są to najczęściej małe listonoszki, kopertówki, czy duże torby typu shopper. Obecnie jednak w dużej mierze można spotkać różnego rodzaju plecaki. Są one często skórzane w niewielkich rozmiarach. Z łatwością można nosić je na plecach lub tylko na jednym ramieniu. Wszystko zależy od indywidualnego gustu i tego, jak chcemy wzbogacić stylizację. Nie do każdego ubioru pasuje plecak, czy popularna nerka (saszetka). W niektórych sytuacjach zdecydowanie lepiej sprawdzi się torebka w różnym rozmiarze.

Wiosenne akcesoria

Do wiosennych dodatków z pewnością możemy zaliczyć wszelkie szaliki, apaszki, czy czapki z daszkiem. Oczywiście nie musimy wówczas stawiać na akcesoria grubsze, które bardziej nadawałyby się na zimę. Na wiosnę trzeba postawić na lekki dodatki, które wpiszą się również w panującą aurę i temperaturę. Warto także zwrócić uwagę na biżuterię. Tutaj to już zdecydowanie leży w naszym rękach. Z pewnością wszelkie dodatki na rękę, np. zegarek, czy bransoletka będą idealną opcją. Gdy stawiamy na sukienki lub bluzki damskie z dużym dekoltem warto go ozdobić naszyjnikami lub wspomnianą apaszką. Nie zapomnij o okularach przeciwsłonecznych – to również dodatek do stylizacji.

Zostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *