Modna torebka na wiosnę – jaką wybrać?

Torebka to nieodłączny element kobiecej garderoby i praktycznie każdej stylizacji. Jednak zdecydowanie królują w szafie duże fasony, typu shopper. W tym sezonie jednak zdecydowanie na pierwszy plan wychodzą małe torebki, które nie tylko są bardziej poręczne, a również i lepiej wyglądają. Zazwyczaj na długim pasku, który jest dodatkowym elementem uzupełniającym stylizację. Jaką zatem małą torebkę wybrać? Na co zwrócić uwagę?

Skórzane torebki

Mała, praktyczna i stylowa torebka to dla niektórych kobiet jeszcze abstrakcja. Niekiedy wydają się im niefunkcjonalne ze względu na mniejszą ilość miejsca, które przeznaczone jest do przechowywania. Gdy chcemy, aby skórzana torebka wytrzymała nam znacznie dłużej musimy zwrócić uwagę na jej wykonanie oraz jakość. Sam materiał nie pozwala nam dokładnie ocenić, czy dany model torebki będzie idealnie się sprawdzał na co dzień i nie ulegnie zniszczeniu po jakimś czasie. Jednak skóra to także elegancka propozycja, która zawsze jest chętnie wybierana przez kobiety, dzięki swojej uniwersalności. Zdecydowanie w tym sezonie popularnymi kolorami są wszystkie stonowane i zgaszone odcienie, a więc czerń, granat czy szarość. Jednak nie musimy ograniczać się tylko i wyłącznie do tych kolorów. Intensywne i żywe barwy to także jedna z propozycji, która sprawdzi się na co dzień. Małe torebki można nosić zarówno na łańcuszku, jak i w ręce.

Listonoszki

W tym sezonie  modne są przede wszystkim torebki o typie listonoszek urozmaicone najczęściej długim paskiem. Kształt torebki jest zazwyczaj nietuzinkowych rozmiarów. Wykorzystasz ją nie tylko na co dzień, ale także sprawdzi się podczas wszelkich podróży. Zdecydowanie małe torebki są niezastąpione na co dzień. Z pewnością także poczujesz wygodę oraz sprawiają większe bezpieczeństwo, ponieważ wszelka zawartość w niej jest bliżej ciała. Mała torebka pomieści przede wszystkim najważniejsze akcesoria. Będzie ona również stanowić ciekawi element i uzupełnienie każdej stylizacji. Warto mieć listonoszkę także w nieco innym kolorze niż czerń lub granat. Warto również mieć również akcesoria  damskie w intensywnym odcienie – będzie stanowić uzupełnienie stylizacji o stonowanych barwach.

Zostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *