Zdrowe i smaczne przekąski dla psów

Wielu z nas traktuje swoje psiaki jak własne dzieci, więc chcemy dla nich wszystkiego co najlepsze. Wystarczy ich jedno błagalne spojrzenie, merdanie ogonkiem i w sekundę ulegamy proszeniu o spacer, przekąskę albo małe, słodkie ciasteczko. Jednak mimo serca, które najchętniej oddalibyśmy naszemu psiemu kumplowi, musimy pamiętać o rozwadze i karmieniu zwierzaka wartościowym jedzeniem, nawet jeśli mamy na myśli smakołyki. Tak! Przekąski dla psów potrafią być zdrowe.

Jak bardzo szkodliwe są słodycze dla psów?

Jak wiemy, nie wolno dawać słodyczy psom. Najbardziej toksyczną, a nawet śmiertelną psią przekąską jest czekolada. Częstowanie naszego przyjaciela czekoladą, na której widok cieknie mu ślinka, jest bardzo niebezpieczne i wiąże się z wieloma problemami. Przede wszystkim uszkadza wiele narządów, które powoli przestają działać i wywołuje to mnóstwo chorób i dolegliwości. Jednak nasze psiaki uwielbiają szelest cukierkowych papierków, słodki smak i wytwarzane hormony szczęścia po zjedzeniu czegoś słodkiego. Jak możemy dać im tę odrobinę radości, bez karmienia ich czekoladą? Tak się składa, że mamy na to zdrowy sposób.

Słodkie przekąski dla psów potrafią być zdrowe

Świetnym rozwiązaniem na częstowanie się z naszym psiakiem czymś słodkim, są suszone owoce dla psów – Babuzoo. Z racji, że priorytetem firmy jest dbanie o zdrowie Twojego pupila, wszystkie przekąski dostępne na stronie są wyjątkowo wysokiej jakości. Ponadto, każda z przekąsek zawiera potrzebne wartości odżywcze, które poza słodkim i uwielbianym smakiem, pozytywnie wpływają na zdrowie pupila.

Suszone owoce dla psów

Suszone owoce Babuzoo są bez dodatku konserwantów, barwników ani innych substancji. Wyselekcjonowane produkty są niezwykle aromatyczne, a zapach jakiejkolwiek czekolady, idzie przy nich w odstawkę. Produkty, jakie możesz znaleźć na stronie to między innymi, suszona marchew dla psa, suszona cukinia dla psa, suszona marchew czy pomidory. Przy każdym z produktów znajdziesz opis wszystkich składników, które znajdują się w opakowaniu.

Zostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *